Obsah

Úspěchy našich žáků

Úspěchy našich žáků   2014-15  

 

„Stoletá dáma“ – soutěž prostějovských škol k 100.výročí založení prostějovské radnice, z oblasti historické, literární a cizojazyčné, 3.místo - žáci 7.A – T. Rozehnalová, D. Kolíková, L. Král, D. Jura, ZŠ Melantrichova, 19.9. 2014

Branně – vlastivědná soutěž  2. – 5.roč. – účast, RG a ZŠ m. PV, 17.9. 2014

Den bez aut – 2.místo – orientační běh – 7.tř. – Klára Zahradníčková - 7.A, ZŠ a MŠ J. Železného, 19.9. 2014

Přehazovaná – dívky – 4. – 5.roč. – 3.místo, ZŠ Palacká, 25.9. 2014

O Pohár primátora města Prostějova – 2.st. – účast, Hloučela, 3.10.2014

Coca  cola Cup – kopaná – 6. – 9.roč. –1.místo – okrsek,  postup do finále – 2.místo , RG a ZŠ , 6.10.2014

Minikopaná  - hoši – 2.místo - 8.- 9.tř., okres, SK Prostějov, 8.10. 2014

Stolní tenis – okresní kolo -   žáci 8. a 9.tř. – 3.místo – Sportcentrum PV, 12.11. 2014

Ringo – turnaj  ZŠ – 8.  a 9.tř. dívky – 3.místo – ZŠ Majakovského, 26.11. 2014

Výtvarná soutěž  Děti, pozor, červená – ocenění v soutěži – A. Pechová – 6.A,  BESIP , Prostějov, září 2014

Florbal – finále – okresní kolo  – 1.místo, Sportcentrum PV, 3.12. 2014, 3.místo v krajském kole, Šumperk, 5.12. 2014

Gastronomická soutěž prostějovských škol O perníkovou vařečku – 1. a 2. místo – žáci 8.A tř. (P .Kuchař – 1.místo, N. Krajčová, K. Salajková)  SOU  Husserla, 4. 12. 2014

Futsal – finále Moravské divize st. žáků – 3.místo, Bílovec, 27.1. 2015

Olympiáda z Nj - okresní kolo, 2.místo – Denisa Kolíková – 7.A, ZŠ a MŠ J.Železného, 3.2. 2015

 Olympiáda z JČ – okresní kolo – 12.místo ze 42 účastníků – A.Škopíková – 9.A, 5.2.2015

Výtvarná soutěž – ČZS – „Kytice ve váze“ – 3.místo– A.Spáčilová – 8.A ( ze 400 zúčastněných, postup do celostátního kola)  ČZS Prostějov, 10.3. 2015

 Soutěž v německém jazyce ( žáci, kteří měli, mají možnost souvisle komunikovat v Nj mimo školní výuku)  krajské kolo – 3. místo – J.Holusek  - 8.A, ZŠ Hálkova , Olomouc, 11.3. 2015

Odbíjená – okresní kolo (hoši 8.-9.tř.) – 1.místo- 8.A,9.A, Sportcentrum Prostějov, 16.3. 2015

Odbíjená – krajské finále  (hoši 8.-9.tř.) – 3.místo- 8.A,9.A, Přerov, 16.4. 2015

 Mladý Demosthenes – regionální kolo – 1.místo v kat.6.-7.tř. = Michal Rotchedl – 7.A, 1.místo v kat.8. – 9. tř. = Jana Míková – 9.A, Olomouc,  23.4. 2015

 Výtvarná soutěž – Jaro je tady, (4. kat.5. a 6.tř.) –  1.místo - soubor prací žáků 5.A   T.Pekař, M.Koblížek, M.Hájková, DDM Prostějov, 21.4. 2015

Výtvarná soutěž – Požární ochrana očima dětí – 1. místo – A.Spáčilová – 8.A. OSH Prostějov, 27.4. 2015

Dopravní soutěž – žáci 6. – 9.tř. – okresní kolo – 5.místo, Dopravní hřiště Prostějov, 15.5. 2015

 Krajské atletické závody – ČASPV – 1.místo – Š.Hudeček – 5.A, 1.místo –S.Světlíková – 4.A, 1.místo  - J.Korčák – 7.A, 1.místo J.Jahelka – 7.A, 3.místo – D.Vyroubal – 9.A, 24.5. 2015, Přerov

Výtvarná soutěž „625 let založení města Prostějova“ – ocenění – M. Pecha – 4.A, A.Spáčilová – 8.A, A.Pechová – 6.A, Magistrát m.Prostějova, 24.6. 2015

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Aktuální počasí

dnes, sobota 15. 12. 2018
jasno -2 °C -4 °C
neděle 16. 12. jasno -2/-8 °C
pondělí 17. 12. zatazenosesnezenim 1/-6 °C
úterý 18. 12. jasno -3/-10 °C

Zveřejňování informací

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 75
TÝDEN: 777
CELKEM: 3239